Interviews
Každú chvíľu sa vy dvaja umiestňuje v rôznych anketách na internete medzi najsexi TV hercami, naposledy to bolo tesne za Patrickom Dempseyom zo seriálu Grey's Anatomy...

Jared: Myslíš tým, že sme boli predbehnutí Dr. Mcdreamy ?
Jensen: Hey, je veľmi lichotivé, byť tesne za ním.Narazili ste už na nejakých gay fanúšikov ?

Jensen: Mne sa to ešte nestalo, minimálne som si toho nebol vedomý.
Jared: Mne sa to občas stane v Los Angeles, ale nie je to napríklad tak, že príde a povie: " Čau som gay". Skôr tak, že príde a povie: "Veľmi sa mi tvoja show páči, aj môjmu priateľovi". Raz ku mne prišiel jeden chalan a povedal: "Dáš mi autogram ? Môj priateľ bude strašne žiarliť." Rozhodne mi nerobia žiadne návrhy a to isté platí aj u dievčat.Cítite sa ako sex symboly ?

Jensen: Samozrejme mi veľmi zalichotí, keď ma tak niekto nazve, no nepripadám si tak.
Jared: Obaja sme sa naučili, že Hollywood ťa vyfarbí v rôznych farbách, či chceš alebo nie. Keď začujem slovo sex symbol, len sa pousmejem, pokrčím plecami a pokračujem v práci.Takže ste sa ešte nikdy nepozreli do zrkadla a nepomysleli si "Bože, som tak sexi" ?

Jensen: (smiech) Rozhodne nie !
Jared: Žartuješ, však ?Chceli po vás niekedy producenti Supernaturalu, aby ste odhalili v seriáli svoj vršok ?

Jared: Mne sa to stalo už viackrát, napríklad v Gilmore Girls. Eric Kripke sa skôr zameriava na to, aby naše postavy vyzerali ako úplne normálni chalani a na tomto mu tak nezáleží.
Jensen: Keď sa takto dostanete pred kameru odpúta to vašu pozornosť a nemôžete sa tak sústrediť, pretože sa v momente stávate stredobodom pozornosti. "Oh pozri na jeho hruď". Je to strašné rozptýlenie.
Jared: Počas 180tich dní filmovania som si vyzliekol tričko, len jediný raz. Naše postavy trávia strašne veľa času v motelových izbách a tam sa naskytá mnoho príležitostí, aby povedali: "V tejto scéne budeš bez trička".
Jensen: Môžeš taktiež dostať čudného režiséra, ktorý len príde a povie:" Vieš, čo by bolo skutočne skvelé, keby si túto scénu, začal hore bez".
copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist