Interviews

Chad Lindberg rozpráva o svojom návrate do seriálu Supernatural, o postave Asha a o podpore fanúškov cez Twitter a Facebook.Počuli sme, že sa vraciaš do Supernaturalu!

Chad: Áno! Dozvedel som sa, že ma vracajú do seriálu, keď som dokončoval natáčanie v Louisiane a bol som uchvátený. Úplne ma to dostalo. Som nesmierne poctený a vďačný Ericovi Kripkemu a štábu, že na mňa mysleli a vrátili ma naspäť, ale taktiež – a aj preto som sa to rozhodol oznámiť na Twitteri – som to dlžil svojim fanúšikom. Strávil som tri roky na conoch a vytvoril som si tu skutočne blízky vzťah ku všetkým tým ľuďom. Naozaj som mal pocit, akoby som za tie roky bol s nimi na jednej vlne a počúval som, ako veľmi chceli, aby sa Ash vrátil, vnímal všetku ich lásku a ich videá, petície a ich listy. Ich dobrá energia bola šírená ďalej – naozaj verím, že vďaka tomu som naspäť a polovici z nich to skutočne dlžím. Oznámil som to, pretože som sa s nimi o to chcel podeliť a nebolo to len mnou, nebolo to Ashom, dokonca ani Supernatural nebol jediným dôvodom, kvôli ktorému som sa vrátil naspäť, vrátil som sa aj kvôli nim. Verím, že fanúšikovia Supernaturalu patria medzi jednu z najmocnejších fanúšikovských základní! Dokážu hýbať horami, sú schopní zničiť Twitter. S nimi si neradno zahrávať.Presne. Ale máš pravdu. Je to dosť ojedinelé a nevidno často, aby mali fanúšikovia takú moc a aby nejaký seriál takto rešpektoval svoje publikum. Musí to byť naozaj dobrý pocit, byť toho súčasťou.

Chad: Je to nádherný pocit byť toho súčasťou. Je to splnený sen. Som veľmi nadšený z toho, že môžem priviesť Dr. Bad-Assa naspäť a "Dobrý doktor" je v tom tiež. Aký bude však nemôžem odhaliť. Bude to určite vzrušujúce. Myslím si, že to bude dobré. Určite ma to posilní novými fanúšikmi a táto séria Supernaturalu je asi najväčšia zo všetkých.Rozhodne. Môže byť posledná...

Chad: Môže byť posledná. Ťažko povedať. Dúfam, že nie! Dúfam, že bude pokračovať ešte aspoň jednou. Uvidíme, čo sa stane. Ja som len rád, že sa vrátim a odohrám nejaké dobré Ashove scény, zaberiem ešte raz...ale áno, "dobrý doctor" je naspäť a som veľmi nadšený, poctený a požehnaný.Úžasné. Nuž, viem že všetci fanúšikovia Supernaturalu sú skutočne nadšení.

Chad: Hej, ich odozva bola ohromujúca. Toľko ľudí bolo skutočne nadšených, keď sa to dozvedeli. Chcem, aby fanúšikovia vedeli, že je to aj ich zásluhou, pretože skutočne je, chcem im poďakovať a celú dobu ich držať pri sebe, aby sa cítili, ako by mi pomohli dačo stavať a stavali to so mnou. Vďaka patrí Twitteru, Facebooku, Bože, verím, že mi to skutočne rozšírilo množstvo obzorov. Nikdy neviete, s kým sa spoznáte, alebo porozprávate. Je to skutočne skvelé.Keďže si náš nebojácny samec, čo by si povedal, že Dr. Bad-Assa dokáže rozpáliť?

Chad: Ashove vzrušenie: Problémy. Matika. Určite pivo. A zástup ženských. Nepatrí medzi mužov jednej ženy! Má rád obe ruky okolo žien. Tak to u neho jednoducho funguje. Môže to byť jeho prekliatím. Určite ho trápila jeho príťažlivosť, ale vyžaruje z neho sex appeal. Povedal by som, že toto ho dokáže rozpáliť.Veľmi rada by som videla epizódu, kde ukradneš Jensenovi a Jaredovi dievča.

Chad: Nuž, niekto spravil video „The New Face of Sexy“ (Nová sexi tvár) s piesňou „Bringing Sexy Back“ od Justina Timerlakea. Je to brutálne! Je naozaj veľmi vtipné a odviedli skvelú prácu. Je to samý Ash a ženy a Jared a Jensen sú v ňom z toho mimo.

copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist