Interviews

Jensen Ackles hovorí o obnovení Supernaturalu na desiatu sériu, spinoff epizóde a oveľa viac.

Fanúšikovia Supernaturalu skákali od radosti, keď bol seriál predbežne obnovený na desiatu sériu a Jensen Ackles, ktorý stvárňuje Deana Winchestera z toho mal rovnaký pocit.

"Ak viete, toto je už desiaty raz, kedy nám zavolali a povedali túto novinku, nikdy to človeka neomrzí počuť. Vždy je to veľmi pekný telefonát, sme nadšení."

Ackles sa teší, ako bude seriál ďalej pokračovať prihliadajúc na doterajší úspech deviatej série. "Keď sa pozriem na odozvu, ktorú sme túto sériu dostávali, mali sme doposiaľ najväčšiu sledovanosť, myslím, že ľuďom sa to fakt začína páčiť. Je pekné, že seriál ani po deviatich sériách nestráca dych a namiesto toho naberá rýchlosť. Neviem, ako sa to stalo, ale stalo sa a my sme šťastní."

Okrem predbežného obnovenia si Supernatural vyslúžil spinoff Supernatural: Bloodlines, ktorého pilot bude odvysielaný 29. apríla ako jedna z epizód a objavia sa v nej úplne nové postavy.

Dean a jeho mladší brat Sam budú súčasťou pilotnej epizódy, aby nový seriál naštartovali. "Sam a Dean sa vyberú do Chicaga, aby tam pracovali na prípade a to aj napriek tomu, že je vzťah medzi nimi momentálne na bode mrazu. Objavia sa v Chicagu a stretnú sa s veľmi zaujímavými postavami a situáciami."

Bez obáv, fanúšikovia Supernaturalu, hlavný seriál nepríde o žiadnu zo svojich postáv. "Naneštastie majú teraz Sam s Deanom iné starosti, aby mohli zostať dlhšie a viac vyšetrovať," prezrádza Ackles. "Radi by zostali a pomohli, ale nemôžu, tak im povedia, že im zavolajú niekoho iného na pomoc, lebo oni majú na práci niečo iné. Takto nejako je celá situácia predstavená. No čo sa týka vzťahu medzi Samom a Deanom, rozhodnú sa jednoducho dať svoje problémy bokom a pracovať, takto ich v tejto epizóde uvidíte."
copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist