Interviews

Herec Jared Padelacki odpovedá na otázky:


Čo máš najradšej na postave, ktorú hráš?

Jared: Mal by som povedať, že moja najobľúbenejšia stránka na Samovi je jeho inteligencia. I keď to znie trápne, ale hral som už množstvo pekných a sladkých chlapcov a hrať postavu, ktorá je veľmi analytická a inteligentná je skutočne zábavné. Je zábavné predstierať, aký som inteligentný a ľudia uvažujú o tom, že som múdry. Takže, toto je pravdepodobne moja najobľúbenejšia stránka na Samovi.Ako vnímaš Supernatural v súvislosti s tvojimi inými hereckými projektmi?

Jared: Porovnávať Supernatural s mojimi inými projektmi je zvláštne, avšak prvá vec, ktorá mi napadne je pracovné zaťaženie. Viete, keď som bol v Gilmore Girls, House of Wax alebo čomkoľvek inom, ťažko som pracoval len pár dní a zostávajúce dni som sa mohol pripravovať na svoju prácu, scény, mal som viac času a tu je to ako: "bam, bam, bam, bam". Potrebujeme, aby si sa naučil týchto osem stránok dialógu a na zajtra zasa týchto osem. Takže, každý deň je niečo ako:" Oh dofrasa, čo mám spraviť skôr, mám toľko vecí na zajtra, ako to zvládnem". Niekedy si spolu s Jensenom prechádzame scenár počas cesty na pľac, počas líčenia.....Jeho maľujú, mňa nie. Jensena maľujú, on miluje make up.Ktorý moment z natáčania ti najviac utkvel v pamäti?

Jared: Pracovali sme na epizóde " Dean in the Water", kde sme skákali do jazera a počas natáčania som bol celý premočený. Len tak som sa obzrel okolo a videl som nádhernú, jasnú, modrú oblohu, bol som uprostred jazera a všade okolo boli zelené stromy a stovky pobehujúcich ľudí, ktorí sa zaoberali osvetlením a kamerami. Sedel som tam a bolo to niečo ako mimo - telesná skúsenosť, len som si pomyslel:" Wow, toto je úžasné, mám 23. rokov a mám príležitosť robiť na niečom takom a všetci to robia pre jediný výsledok". Bol to skutočne dobrý, hrejivý a prvotriedny pocit.Keby si nebol hercom, čo by si chcel robiť okrem toho?

Jared: Chcel by som učiť. Moja mama je učiteľka a veľmi sa mi táto myšlienka páči. Nehovorím, že mám nejaké vedomosti, ktoré nikto iný nemá, no zbožňujem myšlienku, že by som niekedy mohol niekomu pomôcť stať sa hercom alebo pomôcť lepšie pochopiť hraniu, matematickým rovniciam či tak podobne. Veľmi rád by som niekedy učil.Vzal si niekedy Impalu na vychádzku?

Jared: (smiech) Myslím, že som Impalu zopárkrát riadil. Spomínam si však, že som sedel na mieste spolujazdca, keď ju Jensen niekoľkokrát vzal na vychádzku. Vozili sme sa v nej a oni nás zavolali na obed. Samozrejme očakávali, že auto zaparkujeme, vystúpime a nasadneme do nášho auta s naším vodičom Bobym. Ale my sme si povedali: Čo? Len vezmeme Imapalu na obed. Odvezieme sa k jedlu". Spomínam si však, že sme raz boli na parkovisku a Jensena napadlo, bol to jeho nápad, ja s tým nemám nič spoločné, že by sme si mohli skočiť pre šišky. Bola to, bola to poriadna sranda.Čo nové by si rád videl na tvojej postave?

Jared: Jednu vec, ktorú v Show tak veľmi nerobím a skutočne veľmi by som chcel je dokázať, čoho všetkého je Sam schopný. Viete, Deana ste už ako hrdinu videli, rozdával výprasky, nakopával zadky...A Sam je skôr ten súcitnejší typ, radšej rieši veci slovne, ale veľmi rád, by som videl, čoho je Sam schopný, vidieť ho niekomu poriadne nakopať zadok. Takže dúfam, že sa tak čoskoro stane.


Všetky tieto otázky aj s Jaredovi odpoveďami nájdete vo video podobe tu.


copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist