Interviews

Jared Padalecki odpovedá na otázky IF MAGAZINE


IF Magazine: Ako veľmi zlý bude Sam predtým, než táto séria skončí?

Jared:V jednej epizóde bol skutočne veľmi zlý, avšak uvidíme Sama z rôznych uhľov pohľadu, v akých sme ho ešte nevideli. Som na to skutočne veľmi hrdý, pretože Sam skôr pôsobil ako malý, rozkošný študent práva, takže je skvelé vidieť ho aj z inej strany.


IF Magazine: Nie si už niekedy unavený z tých rodinných súbojov, ktoré medzi sebou bratia majú takmer v každej epizóde?

Jared:Nie, stále to je pre mňa skôr zábava, pretože ak to začnete robiť bez akýchkoľvek skutočných vzťahov, herectvo nemá zmysel. Keď sa dostanete do skutočného vzťahu a dve postavy sa o seba navzájom starajú, ako nikto iný, môžete to viac utužiť a na tom najviac záleží. Takže, moja odpoveď je, že zbožňujem hádky s Jensenom. (smiech)


IF Magazine: Čo považuješ za najvzrušujúcejšiu nastávajúcu udalosť druhej série?

Jared:Neviem. Eric a jeho partia si všetko do poslednej chvíle nechávajú pre seba, aby sme boli na rovnakej lodi, ako naše postavy. Myslím, že to je ich plán, aby sme nevedeli, čo nás čaká na budúci týždeň, mesiac alebo aký plán chystajú pre budúcnosť. Je to pre herectvo úplne obvyklé, pretože oni nám skutočne nechcú povedať, čo sa stane ďalej. Navyše, keď točíte každý deň od prvej do poslednej scény, skutočne nemáte čas zaoberať sa ďalšími epizódami.


IF Magazine: Chcel by si v seriáli vidieť nejaké konkrétne stvorenie?

Jared:Chcel by som vidieť "tieňového muža". Bola to postava zo seriálu TWILIGHT ZONE, ktorý sme s otcom vždy sledovali. Je to o "tieňovom mužovi", ktorý sa oddane stará o dieťa. Keď sa mu niekto pokúsi ublížiť, zmizne nevedno kam skôr, než sa mu to podarí. Avšak jedného dňa sa "tieňový muž" zrazu zmení a zaútočí na dieťa bez zjavného dôvodu. Táto myšlienka sa mi veľmi páči. Samozrejme, obľubujem aj tie typické monštrá spod postele, ktoré by som v seriáli rád videl. Je množstvo klasiky a dúfam, že sa aj k nim dostaneme.


IF Magazine: Ako sa ti spolupracovalo s Amber Benson zo seriálu "Buffy premožiteľka upírov"?

Jared:Bola zlatíčko. Je tak profesionálna a veľmi, veľmi talentovaná kočka. Bola zábava s ňou pracovať. Bola to jedna z tých situácií, keď sme mali skutočne bláznivé epizódy a ja a Jensen sme boli jediné stále postavy, veľmi závislé na našich "guest stars". Pokiaľ neboli dobré, epizóda sa pokazila. Hlavným faktom však je, že ona bola dobrá a bola s ňou ohromná zábava.


IF Magazine: Keby si mohol predvídať koniec seriálu, ako by podľa teba mali chlapci skončiť?

Jared:Mŕtvi. (smiech)


IF Magazine: Chcel by si zomrieť? Myslíš si, že toto je jediný spôsob, ako to môže všetko skončiť?

Jared:Yeah. Myslím, že je veľkolepé, nechať ich odísť v žiari.


IF Magazine: To je opakovanie. Hovoríš to len preto, že John Winchester je mŕtvy?

Jared:(smiech) Nie, skutočne chcem, aby zomreli. Mám pocit, že smrť je pre nich tak či onak jediný únik.


copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist