Supernatural pripravuje opätovné stretnutie Charismy Carpenter a Jamesa Mastersa z Buffy!

Supernatural sa vás chystá premôcť opätovným spojením Charismy Carpenter a Jamesa Mastersa zo sveta Buffy – čiže Cordelia a Spike – v jednej časti siedmej série.

A čo viac, dvaja herci, ktorí spolu pracovali v seriáloch Buffy, premožiteľka upírov a spin-offe Davida Boreanaza Angel, budú hrať manžela a manželku v strašidelnej dráme, ktorá začína novú sériu 23. septembra. Pre zažitie tohto žánrového orgazmu sledujte piatu epizódu s názvom "Shut Up, Dr. Phil."

"Táto epizóda je ako Bewitched úplne naopak," odkryla vykonná producentka Sera Gamble. "Tento úspešný muž (Masters) zažíval len vzostupy počas manželstva s čarodejnicou (Carpenter), ale teraz ju naštval a zaplatí za to celé mesto."

Charisma Carpenter o svojej úlohe v Supernaturale prezradila: "Včera mi zavolali moji ľudia, čo by som na to povedala a ja na to: "Jasné, rada by som šla v lete do Vancouveru," prezradila. "Je to jedno z mojich najobľúbenejších miest na svete."

V tom čase ešte Charisma Carpenter nevedela, že tento kanadský prístav bude hosťovať najväčšie doterajšie televízne opätovné Buffy stretnutie, aspoň po jej filme s Nicholasom Brendonom "Relative Chaos" na ABC Family v roku 2006.

Charisma Carpenter a James Marsters začnú natáčať v týždni 22. augusta.
copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist