Spoilers
Všeobecné Spoilery

Castiel, ktorého stvárňuje Misha Collins, už nebude v siedmej sérii patriť medzi hlavné postavy, ako tomu bolo počas šiestej série. Výkonná producentka Sera Gamble nechcela prezradiť, či sa vôbec objaví aj v iných, ako len v prvej epizóde.

Ochrankár Jareda a Jensena Clif Kosterman na svojom Twitteri zverejnil prvú fotku zo siedmej série.


Spoilery z Comic Conu
• Misha Collins povedal, že Castiel bude v tejto sérii vraždiť jedna radosť, mŕtvi sa budú rátať na tisícky.
• Sam utrpí veľký psychický zlom, ktorý spôsobí mnoho problémov, ktoré sa už nebudú dať napraviť.
• Objaví sa nová postava - Bobbyho priateľ - veľký konšpiračný teoretik.
• Sam si nebude istý, či je to všetko sen alebo nie.
• V druhej epizóde sa objaví nový záporák.
• Ben Edlund povedal, že siedma séria bude strašidelná, ale zároveň aj odľahčená.
• Cas povedal, že má pre Crowleyho veľké plány, odhalia ich hneď v Crowleyho návrate.
• Sera povedala, že Chuck sa zatiaľ neobjaví a nemajú s ním žiadne plány.
• Jo, šerifka Millsová, Smrť a Crowley sa vracajú.
• "V tejto sérii je veľa krvi, akože kopec krvi. Bude tam riadne bordelu." - Ben Edlund
• "Castiel zachránil Deana a teraz je čas, aby Dean zachránil Casa." - Ben Edlund


07x01 Meet The New Boss
(Spoznajte nového šéfa)


Dátum vysielania: 23.09.2011

• Epizóda sa bude sústreďovať na Castiela a jeho premenu na Boha.
• Keď sa Castiel bude prechádzať medzi dvanástimi mŕtvymi a padlými anjelmi, z jeho úst zaznie veta: "Nastal nový deň ako na Zemi tak i v nebi. Radujme sa."
• V tejto epizóde sa objaví Smrť, ktorú vyvolajú Sam, Dean a Bobby.
Fotografia z tejto epizódy.
• CASTIEL SA CHOPÍ SVOJEJ NOVEJ ROLY BOHA - Castiel nezabije Sama, Deana a Bobbyho, no upozorní ich, aby sa mu neplietli do cesty. Ako nový Boh sa Castiel rozhodne napraviť krivdy na svete. Dean sa rozhodne, že by mali vyvolať Smrť a prikázať mu, aby Castiela zastavil, no bývalý anjel je o krok pred nimi, čím Deana zanechá čeliť veľmi nahnevanej Smrti. Sam má problémy so zrútenou stenou vo svojej hlave.
fotky07x02 Hello, Cruel World
(Ahoj, krutý svet)


Dátum vysielania: 30.09.2011

SAM SI SPOMÍNA NA PEKLO - Castiel ďalej bojuje s ťažkosťami, ktoré so sebou priniesla jeho novonadobudnutá moc. Zrútená stena v Samovej hlave mu spôsobuje halucinácie a problémy rozoznať, čo je reálne a čo nie. Bobby sa obáva, že Deanovi začína prestať cez hlavu boj s Castielom a dávanie pozor na Sama.
fotky07x03 The Girl Next Door
(Dievča od vedľa)


Dátum vysielania: 07.10.2011

• Epizóda režírovaná Jensenom Acklesom.
• Vysielať sa bude 7. októbra a natáčať sa začne ako prvá, aby mal Jensen dostatok času sa prípravu.
• V úlohe malého Sammyho sa opäť objaví Colin Ford.
• V epizóde uvidíme flashbacky zo Samovej minulosti, v ktorých bude figurovať dievča Amy, ktorú Sam ochránil pred šikanovaním, keď mali pätnásť rokov. Neskôr Amy zachráni Samovi život a chce s ním odísť z mesta, no Sam odmietne. V súčasnosti má Amy takmer 30 rokov, slušnú prácu, hypotéku, 11-ročného syna a je veľmi prekvapená, keď Sama znova uvidí.
Jensen a Colin počas natáčania epizódy.
• Fanúšikovia Stargate: Atlantis a Firefly sa môžu radovať. V úlohe Samovej priateľky Amy sa objaví herečka Jewel Staite.
• REŽÍRUJE JENSEN ACKLES - Dean zúri, keď Sam zmizne, aby sledoval stopu prípadu, ktorý sa až nápadne podobá tomu, ktorý vyriešil ako malý. Z démona sa vykľuje Amy, ktorá zabíja podradných kriminálnikov a živí sa ich mozgami. Je to rovnaký démon, ktorého Sam objavil ako malý.
fotky

07x04 Defending Your Life
(Obháj svoj život)


Dátum vysielania: 14.10.2011

Fotografie z natáčania.
• DEAN JE POSTAVENÝ PRED SÚD ZA HRIECHY SVOJEJ MINULOSTI - Sam a Dean vyšetrujú sériu príšerných vrážd a zisťujú, že za vraždami stojí egyptský Boh Osiris. Pomstychtivý Boh stavia ľudí pred súd za omyly ich minulosti a ak ich uzná vinnými, zabije ich. Osiris si všimne Deanovej viny a rozhodne sa, že bude ďalší, ktorého postaví pred súd. Sam sa stáva Deanovým právnikom, no obaja bratia zostanú zaskočení, keď Osiris zavolá na lavicu svedkov neočakávanú svedkyňu - Jo.
fotky


07x05 Shut Up, Dr. Phil
(Sklapni, dr. Phil)


Dátum vysielania: 21.10.2011

• V tejto epizóde budú spolu hostovať Charisma Carpenter a James Marsters. Viac sa dočítate tu.
• DVOJICA Z BUFFY, PREMOŽITEĽKY UPÍROV ZNOVA SPOLU - Sam a Dean sa stretávajú s Maggie Starkovou, čarodejnicou, ktorá si svoju zlosť vybíja na malom mestečku, následkom čoho sú početné vraždy. Bratia nájdu jej manžela Donalda a požiadajú ho o pomoc. Donald im povie, že je Maggie na neho naštvaná, pretože ju podviedol a ona si to vybíja na miestnych.
fotky07x06 Slash Fiction
(Dvojníci)


Dátum vysielania: 28.10.2011

• Po prvýkrát sa objaví vracajúca sa postava Frank, ktorý je tak trocha šialeným počítačovým géniom.
• DVAKRÁT VIAC WINCHESTEROVCOV, DVAKRÁT VIAC ZÁBAVY - Sam a Dean sa znova ocitnú na zozname najhľadanejších zločincov FBI, keď ich dvaja Leviatáni naklonujú a začnú vraždiť hlava nehlava. Ako celonárodne hľadaní zločinci sa bratia musia striasť polície, a tak ich Bobby pošle pre pomoc za Frankom Deverauxom, podivným expertom na prenasledovanie. Bobby medzitým pokračuje v hľadaní spôsobu, ako Leviatánov zabiť, alebo ich aspoň spomaliť, aby Winchesterovci mohli svojich zlých dvojníkov zastaviť.
fotky07x07 The Mentalists
(Mentalisti)


Dátum vysielania: 04.11.2011

MESTO PLNÉ JASNOVIDCOV - Sam a Dean vyšetrujú hrozivé vraždy médií v Lily Dale, v meste s najväčším počtom médií v Amerike. Zisťujú, že nahnevaný duch ich zabíja jedného za druhým, no v meste plnom ľudí, ktorí duchov vyvolávajú, majú bratia problém odhaliť toho, kto ducha ovláda.
fotky07x08 Season 7, Time for a Wedding
(Siedma séria, čas na svadbu)


Dátum vysielania: 11.11.2011

ŽENÍCH PRICHÁDZA - Na love Sam narazí na niekoho z minulosti a nastane medzi nimi konflikt. Dean sa neochotne pripojí k zvláštnemu a pohodovému lovcovi Garthovi, keď sa ocitne v situácii, ktorú si nedokáže vysvetliť.
fotky07x09 How to Win Friends and Influence Monsters
(Ako získať priateľov a riadiť príšery)


Dátum vysielania: 18.11.2011

DIABOL Z JERSEY - Sam, Dean a Bobby sa stanú skutočnými lovcami, keď si rozložia tábor v štátnom parku New Jersey, aby vystopovali príšeru, ktorá v lese napadá ľudí. Miestni si myslia, že za tým stojí skutočný Diabol z New Jersey. Dean je nadšený, keď v meste objaví Biggersonovu reštauráciu, no zároveň zničený, keď zistí, že ich špeciálny sendvič z ľudí robí bláznov.
fotky07x10 Death's Door
(Dvere na druhý svet)


Dátum vysielania: 2.12.2011

BOBBYHO MINULOSŤ SA OPAKUJE - Zatiaľ čo Sam a Dean sa pretekajú s časom pri dôležitej úlohe, Bobby pri riešení jedného z najosobnejších prípadov v jeho živote vyhľadá pomoc starého priateľa.
fotky07x11 Adventures In Babysitting
(Dobrodružstvá stráženia detí)


Dátum vysielania: 6.1.2012

•V tejto časti bude hosťovať Meghan Ory, ktorá sa už stretla s Jensenom pri natáčaní epizódy "The Berrisford Agenda" v seriáli Dark Angel.
• HOSŤUJE HEREČKA MEGHAN ORY z "ONCE UPON A TIME" - Po tom, čo sa stalo Bobbymu, je Dean nebezpečne posadnutý hľadaním spôsobu, ako zničiť Deža Romana. Medzitým sa Sam rozhodne pomôcť tínedžerke s hľadaním jej otca lovca, ktorý zmizol. Sleduje jeho stopu k miestu, kde sa ukáže, že jeho pomoc nie je veľmi priateľská.
fotky07x12 Time After Time After Time
(Zas a znova)


Dátum vysielania: 13.1.2012

• V tejto epizóde bude hosťovať Nicholas Lea, známy napríklad zo seriálov Akty X, alebo Kyle XY. Jeho postava sa bude volať Elliot Nest.
• Jason Dohring, ktorý sa preslávil ako Logan vo Veronice Mars a momentálne stvárňuje mladého učiteľa v seriáli Ringer, sa v tejto epizóde objaví ako Chronos, boh času.
• DEAN STVRDNE V 40. ROKOCH - Sam a Dean sa zapletú s bohom času, ktorý pošle Deana do roku 1944, kde ho hneď zatkne Eliot Ness. Kým sa pokúša zistiť, ako dostať brata späť, Sama prekvapí návrat starého priateľa.
fotky07x13 The Slice Girls
(Amazónky)


Dátum vysielania: 3.2.2012

• Lydia, atraktívna žena pred tridsiatkou, prežije s jedným z bratov vášnivú noc. Na druhý deň je ale chladná a ľahostajná. Je to preto, že je členkou zvláštneho kultu?
• postavu Lydie, ktorú Sera Gamble opisuje ako ironickú a nezávislú, bude hrať Sara Canning (známa najmä z ďalšieho seriálu stanice CW "Vampire Diaries", kde hrala tetu Eleny Jennu). Bratom, s ktorým prežije vášnivú noc, je Dean.
• DEANOV SEX NA JEDNU NOC PRINÁŠA VÁŽNE NÁSLEDKY - Sam a Dean pracujú na prípade obetí s odseknutými rukami a nohami a s vypáleným zvláštnym znamením. Kým Sam pátra na miestej univerzite, Dean zamieri na jeho obľúbené vyšetrovacie miesto - miestny bar. Tam nadviaže rozhovor s miestnou ženou Lydiou a odídu do jej bytu. Sam zistí, že symbol na telách je znamenie Amazoniek.
fotky
07x14 Plucky Pennywhistle's Magical Menagerie
(Kúzelná manéž Pluckyho Pennywhistla)


Dátum vysielania: 10.2.2012

• objaví sa postava menom Howard
• uvidíme jednorožca
• BOŽÍNKU, KLAUNI, JEDNOROŽCE A ŽRALOKY - Sam musí čeliť svojmu strachu z detstva, keď ich s Deanom prípad zavedie do Kansasu, kde vyšetrujú v Plucky Pennywhistle’s Magical Menagerie, miestnej pizzérii, ktorá usporiadava detské oslavy. Sam a Dean odhalia, že detí obetí nedávno navštívili reštauráciu a nakreslili svojich najväčších strašiakov, ktorí ožili a zabili ich rodičov. Kým Dean stojí proti zdroju čarov, Sam sa musí vysporiadať s nahnevanými klaunami.
fotky
07x15 Repo Man
(Vykrádač)


Dátum vysielania: 17.2.2012

• Opäť uvidíme Lucifera
• DVOJITÉ PROBLÉMY - Pred štyrmi rokmi pomohli Sam a Dean žene menom Nora vyhnať démona, ktorý systematicky zabíjal ženy v malom meste. Pri jeho porážke sa im podarilo zachrániť poštára Jeffreyho, ale teraz sa zdá, že čiernooká príšera vystrčila rožky a vrátila sa pre ďalšiu porciu. Bratia navštívia Jeffreyho, ktorý bol od incidentu v psychiatrickej liečebni, aby zistili, či si počas posadnutia nezapamätal démonove plány.
fotky
07x16 Out With The Old
(Preč so starožitnosťami)


Dátum vysielania: 16.3.2012

• KLIATBA - Potom ako sa baletka utancuje na smrť, začnú jej prípad vyšetrovať Sam a Dean a zistia, že jej balerínky boli začarované kliatbou. Keď sa ich Dean omylom dotkne, kliatba sa prenesie na neho.
fotky
07x17 The Born-Again Identity
(Znovuzrodená identita)


Dátum vysielania: 23.3.2012

• Vráti sa Misha Collins, ale nie ako Castiel, akého poznáme. Stále má však veľkú silu a Sam a Dean ho vyhľadajú, pretože tušia, že sa niečo deje.
• A pravdepodobne znovu uvidíme aj Meg.
• V dôsledku nedostatku spánku a prelomenej steny sa Sam úplne zblázni a Dean ho bude musieť zatvoriť do blázinca.
• MISHA COLLINS SA VRÁTI - Lucifer doženie Sama k bodu zlomu a Sam skončí v psychiatrickej liečebni. Dean sa zúfalo snaží zachrániť svojho brata a obvolá všetkých lovcov, ktorých pozná. Jeden z nich mu dá meno liečiteľa s dôverne známou tvárou.
fotky
07x18 Party On, Garth
(Do dna, Garth)


Dátum vysielania: 30.3.2012

• V seriáli znovu uvidíme aj Gartha (D.J. Qualls), podľa názvu epizódy zrejme práve v 7x18.
GARTH SA VRÁTIL NA POMOC WINCHESTEROVCOM - Dean je prekvapený, keď mu zavolá Garth a požiada bratov o pomoc na prípade. Sam a Dean zistia, že stoja proti shojo, japonskej príšere, ktorá sa má mstí nepriateľom. Ale to najhoršie pri boji s shojo? Je viditeľná len opitým.

07x19 Of Grave Importance
(Smrteľne dôležité)


Dátum vysielania: 20.4.2012

SO SAMOM A DEANOM SA SPOJÍ STARÁ PRIATEĽKA - Samovi a Deanovi sa ozve Annie Hawkinsová, stará priateľka lovkyňa, ktorá ich požiada o pomoc s prípadom. Keď však prídu do mesta, zistia, že Annie zmizla. Neskôr sa dozvedia, že jej posledná stopa vedie do starého opusteného domu, v ktorom straší mocný duch.
07x20 The Girl With the Dungeons and Dragons Tattoo


Dátum vysielania: 27.4.2012

• Ako guest star uvidíme Feliciu Day.
• Felicia Day bude hrať techničku jednej zo spoločností Deža Romana. Je amatérska hackerka a nedobrovoľne sa dá zatiahnuť do problémov Sama a Deana.
• HOSŤUJE FELICIA DAY - Romanovi sa podarí získať Frankov pevný disk, ktorý obsahuje citlivé informácie o Winchesterovcoch a dá ho nič netušiacej skvelej hackerke Charlie s tým, že má 48 hodín na to, aby sa dostala cez firewall, inak ju vyhodí. Sam a Dean sa o tom dozvedia a pokúsia sa Charlie zastaviť skôr, než sa jej podarí dostať dnu. Bobby sa im snaží pomôcť, no jeho hnev na Romana za to, že ho zabil, mu to komplikuje.
07x21 Reading Is Fundamental


Dátum vysielania: 4.5.2012

CASTIEL SA PREBUDÍ Z KÓMY - Meg zavolá Samovi a Deanovi a povie im, že sa Castiel prebudil. Medzitým do tínedžera Kevina udrie blesk a nedobrovoľne sa tak zmení na proroka. Bratia si myslia, že je Kevin kľúčom k porazeniu Leviatánov, no najskôr sa musia zbaviť dvoch archanjelov, ktorí ho chcú využiť pre svoje pohnútky.
07x22 There Will Be Blood


Dátum vysielania: 11.5.2012

SAM A DEAN MUSIA NÁJSŤ ALPHU - Aby mohli bratia Romana a Leviatánov poraziť, musia nájsť tri kľúčové veci. Castiel im s jednou pomôže, no kvôli ďalším dvom musia čeliť dvom najväčším protivníkom - Alpha upírovi a Crowleymu. Bobby sa snaží vyskúšať nový trik duchov, ktorý sa však ukáže byť veľmi nebezpečný.
07x23 Survival of the Fittest


Dátum vysielania: 18.5.2012

SAM A DEAN VTRHNÚ DO SUCROCORPU, ABY ZNIČILI ROMANA - Sam a Dean sa pripravujú na boj s Romanom. Ten je v poslednej fáze svojho plánu a Winchesterovci sa musia spojiť s Castielom, Bobbym, Meg a prorokom Kevinom, aby ho zastavili. Avšak Roman je jeden z najmúdrejších nepriateľov, akým doteraz čelili, takže je to súboj kto z koho.
copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist